OGNISKO

Poznaj smak obcowania z naturą. Przeżyj niezapomniany wieczór, gdzie po całym dniu zimowego szaleństwa możesz zrelaksować się w magicznym miejscu gdzie zatrzymuje się czas.

Oferujemy:

Ognisko z psimi zaprzęgami

OGNISKO Z PSIMI ZAPRZĘGAMI

Podczas spotkania masz możliwość wtajemniczenia w świat psich zaprzęgów, samodzielnie powozić zaprzęgiem, pobawić się z psami oraz skosztować regionalnych produktów przy ognisku.

Całość spotkania podkreśli Indiańskie Tipi, które zapewni niezapomniane wrażenia i sprawi, że będziesz chciał tu ciągle wracać.

Oferta skierowana dla osób dorosłych jak i dzieci.
Zapisy przyjmowane są indywidualnie, ognisko odbędzie się po utworzeniu grupy min. 10 osób.

Zarezerwuj Kontakt

Góralska Watra z Gawędziarzem Gazdą

Góralska Watra

Ognisko z góralskimi anegdotami, legendami i żartami, w trakcie którego można skosztować regionalnych potraw.

Podczas biesiady będzie można się dowiedzieć o kulturze tradycji Podhala i przy tym dobrze się bawić. Spotkanie połączone jest z grą kapeli góralskiej, zachęcającej do wspólnych śpiewów i biesiadowania. Gazda przygotuje zbójnickie próby – konkurencje dla największych śmiałków.

Przy większej ilości zebranych osób ognisko rozszerzone jest o pary taneczne, które zaprezentują tańce góralskie oraz zachęcą gości do wspólnej zabawy, a także umożliwią sprawdzenie się w tańcu poleczek, walczyków czy tańca zbójnickiego.

Oferta skierowana dla osób dorosłych jak i dzieci. Zapisy przyjmowane są indywidualnie, ognisko odbędzie się po utworzeniu grupy min. 10 osób.

Zarezerwuj Kontakt

Ognisko z kuligiem

OGNISKO Z KULIGIEM

oferta w przygotowaniu

Zarezerwuj Kontakt

Ognisko z kuligiem

OGNISKO ZBÓJECKIE

oferta w przygotowaniu

Zarezerwuj Kontakt

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •